Reference

Pořady pro školy

 

Výpis z e-mailu 1. března 2013:

Dobrý den!

Díky za včerejší představení – kolega ho zajímavě ztvárnil pro náš web: http://www.doctrina.cz/ – video najdete v dolní části stránky…. Děkuji a přeji hezký den! Jiří Paclt, ředitel školy DOCTRINA – základní škola a mateřská škola, s.r.o. Na Perštýně 404/44, Liberec

 


Výpis z e-mailu z 12. dubna 2012:

Vážení přátelé,

chtěla bych Vám poděkovat za krásné dopoledne s úžasnými rytíři na naší škole v Doubravě dne 12.4. 2012.

Skvělý program, perfektní výkon, přátelská a vtipná komunikace s dětmi, které byly nadšené tak, že jsme to už dlouho nezažili. A to máme mnoho různých školních akcí.

Ještě jednou velké poděkování a budeme se těšit zase příště (snad se mi podaří sehnat i více diváků).

Irena Hubaczová, ZŠ Doubrava


 

Výpis z e-mailu z 10. března 2010:

Paní Hofírková,

chtěla bych velmi poděkovat za představení „Jak válčili husité“. Děti byly nadšené, vše proběhlo bez nejmenších problémů a musím přiznat, že i já a mé kolegyně jsme se bavily a žasly jsme, jakou atmosféru dokázali jediný křižák a husita navodit v tělocvičně plné dětí.

Zároveň hodnotím i množství předvedených zbraní a výstroje. Fakta tu byla podána velmi profesionálně, ale vtipnou formou a s patřičným nadšením.

Nemohla jsem se bohužel s protagonisty rozloučit a poděkovat jim, protože jsem učila v jiné třídě, proto jim prosím tlumočte mé poděkování (od té, co sháněla kombinačky na brnění).

Tleskám, fandím, ukládám e-mail na vaši agenturu a budu doporučovat.

S přáním všeho dobrého Mgr. Václava Janoušková, ZŠ Nepomuk


 

Pořady pro školky

 

Novinový článek:

Reference školky